שירותי גיזום וגיזום עצים נחשבו למילים נרדפות אך עבור המומחים שיודעים את הדבר האמיתי, גיזום אינו זהה לגיזום. לשני המונחים יש תהליכים ומערכות שונות. אבל המערכת שבה נעשה שימוש שונה מכל שירות.

כשמדברים על גיזום עצים, זה כמו תחזוקת עצים או טיפוח עצים. כריתת העץ מתמקדת במראה החיצוני בלבד. בעל העץ דואג לעצב את העץ כדי שייראה יפה – הוציאו גידול חדש, גזימו ענפים מביכים ויצירת העלים או הענפים בהתאם לסגנון.

גיזום עצים בפתח תקווה

גיזום עצים, לעומת זאת, הוא יותר הצלת המצב הבריאותי של העץ. גיזום הכרחי עבור עצים חולים. עם מערכת זו, המומחים צריכים להסיר ענף מת או איברי עץ נגועים כדי להציל את חיי העץ ולהגן על האנשים סביבו. זה ההבדל העיקרי בין שירותי גיזום וגזם עצים.

עוד על גיזום עצים

כאשר עץ נגזם, מקדם מעבר אוויר טוב יותר. כמו כן, יחוסלו חרקים שהדביקו את ענף העץ. האיבר הנרקב יגדל שוב לענף או ענף בריאים יותר. בנוסף, עם גיזום, העץ יכול לשאת פרחים ופירות. הוא יוחזר למצבו הבריא יותר.

אם העץ במצב גופני טוב, גם אתה ומשפחתך המתגוררת בסביבתו תהיו בריאים. לעץ חולה יש סכנות בריאותיות גם לבני אדם. אתה לא רק תגן על העץ אלא גם תגן על הילדים שלך ועל המשפחה שלך.

טיפים לגיזום עצים

  1. התבוננות בצוות שירותי גיזום וגיזום עצים עושה את עבודתו, תשים לב שהם לא כרתו את צווארון הענפים של העץ. למה? יש לו רקמת האם של העץ וכריתתו תפגע בו. אם עליהם להסיר חלק מתכלה בצווארון, החתך יצטרך להתבצע ממש מעבר לאזור ולא עליו.
  2. יש גם דרך לחתוך את הענפים. מומחה יצטרך להפחית את משקל הענף לפני שיחתוך אותו לחלוטין. חתך תחתון חייב להיעשות בסביבות מטר וחצי מהאיבר המחובר. יש צורך גם בחתך שני מלמעלה כדי להסיר את הגפה, ואז רק עד לצווארון הענף. ביצוע תהליך זה ישמור על הקליפה מפני קריעה.
  3. שירותי גיזום וגיזום עצים עדיף לעשות בעונת החורף מכיוון שקל יותר לראות אילו ענפים צריך לגזום. אז, הזמן הוא עכשיו. מומחים לא יעשו זאת כאשר הטמפרטורה נמצאת בנקודת הקיפאון. זה יהפוך את העצים לשבירים ובכך קל להתנפץ – יכול לסכן אנשים סביבו.

אלו רק חלק מהטיפים שנאספו מאנשי מקצוע. זכרו ששירותי גיזום וגיזום עצים אינם פרויקט “עשה זאת בעצמך”. אתה צריך ליצור קשר עם האנשים הנכונים לעשות את העבודה.

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *